Fundusze Europejskie Podkarpacie

 

W marcu 2022 r. sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich planuje aż jedenaście webinarów, w tym cykl webinarów dotyczących dotacji na założenie firmy.

Webinary skierowane są zarówno do osób fizycznych, które chcą dowiedzieć się w jaki sposób podnieść swoje kwalifikacje, skorzystać z płatnego stażu, otrzymać dotację na założenie firmy, jak również do przedsiębiorców, którzy będą mogli dowiedzieć się w jaki sposób otrzymać wsparcie w formie usług rozwojowych, jak przygotować się do udziału w programach Komisji Europejskiej, czy na jakich zasadach mogą otrzymać pożyczkę na rozwój firmy.

Osoby poniżej 30 roku życia szczególnie zapraszamy do wzięcia udziału w jednym z webinarów w ramach cyklu: „Młodzi na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”.

Poszczególne webinary będą kierowane do mieszkańców określonych części województwa, a ich daty uzależnione od terminów naborów ogłaszanych przez operatorów z danego terenu.

Szczegółowe informacje na stronie: https://tiny.pl/94hgn

error: Content is protected !!